Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Od 1996 roku zajmujemy się sprzedażą i serwisem solarium. Obsługujemy urządzenia opalające Ergoline, KBL, Soltron, megaSun, UWE, Hapro i wielu innych renomowanych producentów. Tworzymy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasi serwisanci posiadają certyfikaty producentów lamp opalających oraz lamp kolagenowych.

Stałym Klientom gwarantujemy konsultację telefoniczną w przypadku problemów z urządzeniem.

 
Zapewniamy fachową naprawę solarium i ich serwis bezpośrednio u Klienta. Dodatkowo służymy pomocą w przypadku wymiany lamp czy diagnostyce sprzętu. Przeprowadzamy również utylizację solarium.
Możesz nam zaufać w przypadku:
  • sprzedaży oryginalnych części serwisowych i sprawdzonych jakościowo zamienników oryginalnych części,

  • naprawy elektroniki (płyt głównych urządzeń oraz sterujących),

  • montaż, demontaż, transport i czyszczenie urządzeń,

  • utylizacji solarium (łóżka),

  • dostosowanie urządzeń do nowej normy 0,3,

  • pomiary zużycia lamp,

  • przegląd techniczny,

  • wymiana płyt akrylowych w solarium.

Drogi Kliencie!

Pamiętaj, że zadbane i czyste urządzenie jest podstawą dobrego opalania. Kurz, brudne, porysowane płyty akrylowe w solarium niekorzystnie wpływają na jakość usługi. Zanieczyszczone filtry mogą być przyczyną nieprzyjemnych zapachów z przegrzewającej się elektroniki oraz starzenia się izolacji. W konsekwencji może to doprowadzić do pożaru!

PAMIĘTAJ O REGULARNYCH PRZEGLĄDACH I KONSERWACJI SWOICH URZĄDZEŃ OPALAJĄCYCH!
 Drogi kliencie pamiętaj, że zadbane, czyste urządzenie jest podstawą dobrego opalania. Kurz oraz brudna porysowana płyta akrylowa ujemnie wpływa na jakość opalania. Zanieczyszczone filtry mogą być przyczyną nieprzyjemnych zapachów z przegrzewającej się elektroniki oraz starzenia się izolacji co w konsekwencji może doprowadzić do pożaru!

PAMIĘTAJ O REGULARNYCH PRZEGLĄDACH I KONSERWACJI SWOICH URZĄDZEŃ OPALAJĄCYCH!

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe