Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Kosmetyki do solarium Magical Sun Dark SeriesKosmetyki do solarium Magical Sun Dark Series powstały na bazie doświadczeń jakie zyskaliśmy podczas produkcji poprzednich serii kosmetyków. Łącząc najlepsze cechy dotychczasowych produktów oraz spełniając wymagania naszych klientów stworzyliśmy trzy formuły o zróżnicowanych składach i zapachach. Dzięki współpracy z klientami i naszemu doświadczeniu uzyskaliśmy serię kosmetyków gwarantujących piękną złocisto-brązową i przede wszystkim zdrową opaleniznę. Efekt ten to zasługa użycia wyciągów z naturalnych składników takich jak owoc buriti, aloes, agava, korzeń żeń-szeń, orzech shea, zielona herbata, konopie indyjskie oraz wielu innych. Specjalnie skomponowana mieszanka perfum zapewnia przyjemny zapach w trakcie jak i po opalaniu dopełniając efekt rozkoszy z kąpieli słonecznej.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe